Val Kilmer

Val Edward Kilmer

7,8
26 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Val Kilmer
tempus_frangit

Ewenement. Nie ma w sobie nic polskiego.

ciotkaEliza

To tym lepiej nawet.

tempus_frangit

Podejrzewam, że sam o tym nie wie.

chemas

Mam nadzieję, iż nie ma długów. To dobry aktor. Pozdrawiam serdecznie.

tempus_frangit

co z tego, skoro wygląda baaaardzo przeciętnie.

merdevsky

świetny dowcip

andrzej1913

nikt tu nie żartował.

merdevsky

mimo wszystko gratuluję poczucia humoru

andrzej1913

samemu sobie? nie wypada.
czym Kilmer różni się od przeciętnego białego Amerykanina? grubawy, czerwony, dość wysoki, ale żadnych cech szczególnych nie widzę.

merdevsky

to może spójrz na niego jak wygladał w latach 90

andrzej1913

był nieco chudszy.

merdevsky

właściwie szkoda tracić czasu na taką ignorancje

andrzej1913

tak to jest jak się na jedną (nota bene słabą) ripostą myśli kilkanaście minut.

andrzej1913

Najlepiej wyglądał w "Willow" <3 W długich czarnych włosach mu najlepiej.

merdevsky

Chciałabym pomyśleć, że wygląda przeciętnie, ale nie mogę, bo dla mnie to wizualnie ideał. Jego gra aktorska również nie pozostawia wiele do życzenia. Jednak jego uroda często uniemożliwia śledzenie fabuły, jest magnetyzujący.

Morszak

Heh, nie. Jako aktor ok, ale jego świńska japka irytuje raczej ;-)

tempus_frangit

hehehe, ale was wszystkich wrobiono, jak w ukrytej kamerze, gościu wpisał bzdet jakiś, a wszyscy dyskutują zawzięcie ;p

chemas

To jest wiki, a tam zazwyczaj nie ma trollów.

Dima98

A jednak. Albo osoba, która edytowała źle się zawzorowała na wersji amerykańskiej, albo dorzuciała dla jaj coś od siebie. Zaś osoba, która zamieściła ten wpis, nie sprawdziła dokładnie. Pozwoliłem sobie na porónanie obu edycji:

W anglojęzycznej wiki:

"His mother was of Swedish descent, and his father's ancestry reportedly included German, Irish, and Cherokee Native American"

W polskiej, tak jak w tym poście.

Chciałbym jeszcze dodać, że czerokeskie i indiańskie to oznacza to samo :)

tempus_frangit

mongolskie to i ty pewnie masz

fightClub

skąd ten wniosek?

tempus_frangit

podczas swoich najazdów, w XIII wieku Czyngis-han, Mongoł zalał Europe mongołami. Miał tysiące kochanek i setki dzieci. Jego ludzie nie mniej, więc można przypuszczać, że większość z nas ma jakieś odległe mongolskie pochodzenie. To odnosi się też do innych pochodzeń Vala Kilmera. Bo kto wie czy kiedyś dawno, ktoś z nas nie miał żydowskiego lub indiańskiego przodka.

tempus_frangit

muh heritage

tempus_frangit

Zachowujesz sie jak wielbicielka radia z ryjem
Sprawdzasz przeszłość jak Ci nie wstyd
Sprawdz czy jest obrzezany
Steven Seagal ma korzenie żydowsko-irlandzkie ale mi nic do tego

tempus_frangit

Bo to było tak : jego dziadek ze strony ojca był Irlandczykiem zaś jego babka szwedką ze Szkocji.
A jego drugi dziadek był Indianinem niemieckiego pochodzenia za którego wyszła Niemka mająca pradziadka mongoła.
I już. Proste...

chromczan_fw

Brakuje babek żydówek sefadryjek...

tempus_frangit

Czerokeskie a indiańskie to jedno i to samo! gdyż Czirokezi to nazwa plemienia indiańskiego..do szkoły wracaj :p

dj_carlos

Niby Czirokezi wywodzą się od Irokezów, ale jak patrzę na twarze niektórych przedstawicieli tego narodu, to widzę białych ludzi. Choćby na wikipedii.

tempus_frangit

Niezła musiała być impreza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones